top of page

Director Financiar

Consultinglab pentru clientul său, o companie de distribuție a materialelor de construcție,  este în căutare de un Director financiar

Ce oferă compania:

  • un salariu începând cu 20000;

  • loc de munca stabil într-o companie cu experiență de peste 10 ani;

  • oportunități de dezvoltare profesională;

  • condiții de muncă într-un oficiu confortabil la Telecentru;

  • perspective de creștere și dezvoltare profesională;

  • flexibilitate în programarea activităților;

  • ore de activitate: 8:30 -17:00 de luni până vineri;

Atribuții de lucru:

  • întocmirea şi elaborarea bugetelor, analiza ulterioară a realizării acestora;

  • aAnaliza financiară a activităţii întreprinderii;

  • prognosticarea şi planificarea activităţii financiare a companiei;

  • controlul asupra calculării impozitelor și taxelor;

  • elaborarea business planurilor pe termen scurt, lung și mediu;

  • responsabil pentru procesul de Audit anual;

  • pregătirea rapoartelor financiare lunare pentru CEO și BOD (Cash Flow, P&L, etc);

  • controlul balance sheet și profit&loss;

  • efectuarea analizelor financiare;

  • completarea lunară a raportului pentru proprietari;

  • realizarea bugetului anual a Companiei, lichiditățile, profituri/ pierderi, bilanț

Cerinţe faţă de candidat:

  • studii superioare (Economie, Finanțe, Contabilitate);

  • experiență relevantă minim 3 ani;

  • limbi vorbite: româna, rusa

  • abilități de negociere, consultanță și conciliere;

  • menținerea unei atmosfere colegiale în relațiile de muncă;

  • volum ridicat de cunoștințe teoretice și practice;

  • abilități de coordonare, planificare și organizare;

  • cunoștințe și abilitați în bugetare, analiză financiară, dirijare a fluxului financiar, organizare și desfășurare a activității economico-financiare a companiei;

Așteptăm CV-ul tău la adresa job.consultinglab@gmail.com sau ne găsești ușor pentru mai multe detalii la nr. de telefon 068009330 / 078031321

Director Financiar: Client
bottom of page