top of page

9. Middle / Senior PHP developer

La un click distanță este locul tău de muncă, compania Consultinglab se preocupă atât de clienți cît și de cerințele candidaților – căutăm oameni deosebiți, oameni care fac cariere de succes și dețin performanțe impunătoare în domeniul din care fac parte.

Trimite CV-ul la noi și primește cea mai potrivită ofertă.

Oferta:

  • Activitate într-un mediu internațional;

  • Oportunitate de dezvoltare și creștere profesională;

  • Muncă în cadrul unei echipe de profesioniști;

  • Compensarea training-uri, conferințe și cursuri profesionale certificate;

  • Salariu competitiv pe piață + bonusuri pentru rezultate;

Responsabilități cheie:

  • Coordonarea procesului de dezvoltare a produselor,  crearea noilor sau perfecționarea produselor vechi;

  • Elaborarea proiectelor pe unul din sistemele: PHP, LARAVEL, Symfony, MySQL, Javascript, VueJS, CSS, HTML;

  • Identificați și cercetați problemele tehnice și lucrați cu echipa asupra lor pentru a oferi soluții eficiente;

  • Analizați și documentați specificațiile tehnice ale clienților și cerințele acestora;

Despre tine:

  • Experiență anterioară  > 2-5 ani;

  • Excelente abilități de comunicare și lucru în echipă;

  • Cunoștințe avansate în: PHP, Git, SQL;

  • Pozitiv, muncitor și cu alte calități ale unui angajat productiv;

Expediază CV-ul la  cometowork.consultinglab@gmail.com

Telefon: +373 78 931 321

Subiectul e-mailului:  Middle / Senior PHP developer (numele/prenumele tău)

9. Middle / Senior PHP developer: Client
bottom of page