top of page

Manager achiziții Import

Consultinglab pentru clientul său, o companie de distribuție a materialelor de construcție,  este în căutare de un Manager achiziții Import

Ce oferă compania:

  • un salariu  începând cu 12000 + bonusuri de performanță;

  • loc de munca stabil într-o companie cu experiență de peste 10 ani;

  • oportunități de dezvoltare profesională, inclusiv stagiere achită de către companie;

  • condiții de muncă într-un oficiu confortabil la Telecentru;

  • perspective de creștere și dezvoltare profesională;

  • flexibilitate în programarea activităților;

  • ore de activitate: 8:30 -17:00 de luni până vineri;

Atribuții de lucru:

  • menținerea relațiilor actuale și identificarea furnizorilor externi;

  • mărirea sortimentului de marfa importată;

  • gestionarea procesului de achiziționare a produselor;

  • analiza stocurilor existente și efectuarea comenzilor;

  • pregătirea documentației necesare a serviciului de import;

  • organizarea activității de livrare a mărfurilor către depozitele filialelor;

  • planificarea activităților personale;

  • raportarea și analiza rezultatelor obținute;

  • dezvoltarea continua în domeniul (studierea produselor, pieței, concurenților)

  • analiza și evaluarea poziționării produselor pe piață în raport cu concurența;

Cerințe:

  • studii superioare finalizate (facultate, colegiu);

  • experiență în domeniu minim de 2 ani;

  • experiență de lucru în 1C, Excel, Bitrix;

  • abilități de comunicare în limbile română și rusă;

  • permis de conducere categoria B;

Așteptăm CV-ul tău la adresa job.consultinglab@gmail.com sau ne găsești ușor pentru mai multe detalii la nr. de telefon 068009330/078031321

Manager achiziții Import: Client
bottom of page