top of page

Administrativ

Posturi vacante

Image by Marvin Meyer
Admin: Welcome

Consultinglab pentru clientul său, companie fondată în anul 2007 unul dintre  principalii furnizori de echipament metrologic, utilaj analitic, aparatura de testare, sisteme de monitorizare si radioprotecție nucleară de la producători de renume mondial, este în căutare de Asistent manager.

Principalele responsabilități ale noului coleg:

  • Administrarea și managementul proiectelor;

  • Pregatirea documentatiei pentru licitații;

  • Monitorizarea proceselor în cadrul licitației;

  • Recepționarea si procesarea comenzilor, logisica distribuirii utilajului;

  • Controlul executării ordinelor, instrucțiunilor, comenzilor, furnizării de informaţii executantului;

  • Asistență la vămuire;

    Cerințe față de candidat:

  • Studii superioare(preferabil juridice/economice/management);

  • Cunoașterea limbii române, engleze și ruse;

  • Experiența într-un domeniu relevant va constitui un avantaj;

  • Utilizator experimentat PC (Internet, e-mail, MS Office, alte aplicații office)

    Ce oferă compania?

  • salariu atractiv;

  • lucru în echipa tânara și activă;

  • loc de munca bine amenajat în centru orasului;

  • mediu de lucru profesionist și autentic;

  • oportunități de dezvoltare profesională;

  • condiții de muncă într-un oficiu modern echipat confortabil;

  • perspective de crestere în manager de proiecte.

    Aplică acum la  job.consultinglab@gmail.com  și garantăm un interviu la ora și data confortabilă ție!

Admin: Клиенты

Fii parte a echipei!

Aici poți aplica CV -ul pentru pozițiile vacante ale companiei.

Limbi cunoscute:
istockphoto-826639250-612x612.jpg
Admin: Заявка на вакансию
bottom of page